Sme presvedčení o tom, že dokážeme ponúknuť „HASIČSTVU“ každý deň niečo lepšie,  niečo nové, niečo produktívne. Veci a kroky, ktoré dennodenne robíme, sú lepšie ako tie zo včera, a veci a kroky, ktoré urobíme zajtra i naďalej pomôžu posúvať naše hranice a možnosti.

Na základe vlastného vnútorného presvedčenia sme sarozhodli svoje sny a nápady na prelome rokov 2008/2009 uskutočniť. Náš záujem o vytvorenie silnej komunity ľudí, korí vidia veci ako my, zdieľajú názor podobného charakteru ako my, vyústil do rozhodnutia založiť firmu a značku SPORTFIRE. A tak sme v máji 2009 podnikli prvé kroky a investície nato, aby  naša firma uzrela svetlo sveta. Podarilo sa. Nápady, riešenia a mnohé iné podnety,aj od našich zákazníkov, sú základným nosným pilierom nášho úspechu po celé roky. Preto Vám, milí priatelia, zákazníci, patrí jedno veľké ĎAKUJEME.

Našu politiku staviame na osobných skúsenostiach a skúsenostiach tých najlepších, čo sa „HASIČSTVA“ týka.Snažíme sa robiť všetko pre to, aby sme dokázali ponúknuť skutočnú HODNOTU a pohľad na „HASIČSTVO“.Snažíme sa učiť stále novým veciam a prispôsobovať tomu celú našu snahu,  postupne naberať stále nové informácie a ponúkať Vám ich tak, aby pre Vás boli skutočne hodnotné a vedeli ste sa inšpirovať a - v konečnom dôsledku - preniesť do svojej činnosti. Chceme Vám ponúknuť HODNOTU, ktorú nikde inde nenájde, rokmi overené stratégie a postupy.

Pri mnohých osobných stretnutiach sme spoznali veľa skvelých ľudí, hasičov, s ktorými máme výborné dlhoročné vzťahy dodnes a ako býva u hasičov zvykom, vzájomne si vypomáhame v rôznych oblastiach - či už sa jedná o testovanie nových produktov v športovej a zásahovej činnosti alebo výmenou cenných informácií, ktoré sa snažíme zaradiť a skúsiť najskôr na sebe a potom ich predať ďalším. Naše skúsenosti a odborné poradenstvo patrí k najdôležitejšej časti podnikania a je to to najcennejšie čo Vám dokážeme prostredníctvom našich služieb poskytnúť, aby sme Vás inšpirovali k správnym rozhodnutiam.Sme dobrovoľní hasiči a našim, ako aj Vašim, druhým domovom je hasičská zbrojnica. Navyše niekoľkoročné pôsobenie v DHZ a skúsenosti so športom i zásahom sme ochotní odkomunikovať a sprostredkovať našim zákazníkom tak, aby ste načerpali dostatočnú inšpiráciu a preniesli to do svojho DHZ. Ak aj nie ste našimi zákazníkmi a máte nápady, ktoré by aj nám dopomohli k zlepšeniu, radi sa dozvieme niečo nové od kohokoľvek a pevne veríme, že na oplátku oceníte hodnotu, ktorá Vám poskytneme.

Už dlho vieme, že každý hasičský zbor je iný, má iné zameranie, iné spôsoby, iné mravy a je doslova JEDINEČNÝ. Preto naše poradenstvo spočíva v tom, že daný zbor je najlepšie spoznať do hĺbky. Naše dlhoročné skúsenosti a pôsobnosť v obore sú to, čo Vám dokážeme podať a tak lepšie objasniť prípadnú problematiku danej veci. Poskytneme Vám cennú hodnotu v podobe informácií a veríme, že Vám pomôžu v inšpirácií k rýchlejšiemu napredovaniu.

Tento ESHOP je  len málo z toho čo Vás v budúcnosti čaká a budete to práve Vy kto nám dá potrebnú inšpiráciu nato aby sme spoločne rozvíjali náš potenciál. Veríme, že sa rýchlo presvedčíte o kvalite našich výrobkov a služieb. Dúfame, že si náš obchod obľúbite a pridáte sa k našim spokojným zákazníkom a najmä k priateľom.

 

Jaroslav Vavrík konateľ spoločnosti SPORTFIRE s.r.o.